• In English
 • На Житомирщині створюється табір для відпочинку дітей з Луганська
  опубліковано 17 червня 2014 року о 11:10

  Під час чергового засідання Житомирського обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2014 року обговорювалися питання організації оздоровчої кампанії у м. Новограді-Волинському, Новоград-Волинському і Лугинському районах.

  У Новограді-Волинському в 10 пришкільних таборах міста оздоровлюється 780 дітей. 5 дітей пільгових категорій відправлено до оздоровчого центру «Молода гвардія», 29 дітей оздоровлеюються у таборі «Лісова пісня» на базі санаторію у смт Кам’яний Брід Баранівського району. За путівками Міністерства охорони здоров’я оздоровлено 40 дітей. За весь літній період планується оздоровити 30-40% дітей міста.

  У Новоград-Волинському районі завершується робота 18 пришкільних таборів, де відпочивають 1342 дитини. У районі планується оздоровити близько 600 дітей, що проживають на території, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи. Загалом по району буде оздоровлено 55% дітей.

  У Лугинському районі на роботу 2 пришкільних таборів, де перебувають 142 дитини, з місцевого бюджету виділено 20 тис. грн. У районі налагоджена робота щодо оздоровлення дітей за кордоном. У цьому році за кошти швейцарського благодійного фонду та французької асоціації планується оздоровити 92 дитини, що мають статус потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС. Проводиться мобілізаційна робота по створенню оздоровчого табору на базі Липниківської дільничної лікарні з цілодобовим перебуванням 30 дітей з м. Луганська.