• In English
 • Міжнародна конференція з питань реформ в Україні, Торонто, липень 2019


  Ukraine Reform Conference, ключова щорічна міжнародна подія, присвячена експертному обговоренню прогресу реформ в Україні, у 2019 році відбулась у новому форматі в місті Торонто з 2 по 4 липня.

  Збереження досягнутих результатів, забезпечення незворотності реформ стали лейтмотивом конференції 2019 року.

  Попередні дві конференції (у Лондоні в 2017 році та у Копенгагені в 2018 році) були проведені під патронатом Прем’єр-міністра України.  У 2019 році, як і в попередні роки, підготовкою конференції займався Уряд України. Участь у конференції взяв Президент України. 

  Програма

  Ukraine Reform Conference 2019 уперше за кількарічну історію існування проекту мала інтерактивний формат – окрім виступів високопосадовців топ-рівня та панельних дискусій за участі провідних міжнародних експертів, гості події мали можливість більше дізнатись про ділові та інвестиційні можливості в Україні, познайомитись із продуктами українських креативних індустрій в межах унікальної платформи Ukraine House.


  Основні теми конференції:

  • Незворотність українських реформ
  • Реформа децентралізації: можливості, ефективність, результат
  • Україна на шляху вступу до Євро-Атлантичної спільноти
  • Україна: інновації, можливості та інвестиції

  Окрім того, в межах Ukraine House проведено низку презентацій від представників українських креативних індустрій, B2B та нетворкінг-зустрічей.

  Традиційно, ключовою аудиторією Ukraine Reform Conference стали іноземні та українські державні посадовці, бізнесмени топ-рівня, представники країн ЄС, НАТО, G7 та громадянського суспільства.

  Конференція з питань реформ в Україні у Торонто. Заява співголів

  Деякі результати реформ в Україні

  Пряма мова


  Христя Фріланд, Міністр закордонних справ Канади

  «Я рада, що цього року Ukraine Reform Conference відбувається у Торонто. Це неоціненна можливість для Канади та міжнародної спільноти – продемонструвати нашу рішучу підтримку реформ в Україні. Разом ми продовжуватимемо працювати над зміцненням міжнародного порядку, що ґрунтується на прийнятних правилах, та будувати майбутнє, на яке заслуговують громадяни України»