• In English
  • Уявіть, що у вас є практично все для створення бізнесу – гроші, нерухомість, надійні партнери та постачальники, ніша на ринку. Але чи буде ваше підприємство успішним, якщо фінанси витрачаються неконтрольовано, нерухомість не підтримується у належному стані, а потреби споживачів ігноруються? У будь-якій справі чи не першочергову роль відіграє якість менеджменту та вміння правильно розпоряджатися ресурсами. І система врядування не є винятком.

    Максимальна ефективність врядування є однією з пріоритетних цілей Уряду, а реформи, які проводять для досягнення цієї цілі, – серед найважливіших. Створення системи управління, здатної до проведення якісних трансформацій в Україні, з дотриманням принципів демократії, верховенства права, захисту прав людини та принципів гендерної рівності, інклюзивності та спільної участі, є основою для успіху низки інших змін, крізь які проходить наша країна.

    Впродовж тривалого часу сфера державного управління та послуг залишалася неефективною, непрозорою та закритою для сторонніх осіб. Для виправлення такого стану речей та впровадження ефективного врядування Уряд України працює над виконанням таких завдань:

    Досягнення успіху за цими напрямками дозволить нам побудувати якісну систему управління та надання державних послуг, що працюватиме послідовно та на користь кожному громадянину.