• In English
 • Конференція з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference) присвячена трансформації України і символічно започаткована в Лондоні у 2017 році як Конференція з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference).

  Конференція з питань відновлення України, яку Велика Британія та Україна спільно провели у Лондоні в червні 2023 року, стала продовженням циклу щорічних заходів, останній з яких було проведено Швейцарією спільно з Україною в Лугано.

  Попередня конференція, яка пройшла вперше під час російської агресії проти України, започаткувала принципи Лугано, що заклали основу для відбудови України та об’єднали зусилля всього світу.

  Після заходу в Лугано міжнародне співтовариство надавало значну надзвичайну допомогу Україні. Але масштаб потреб щодо стабілізації та відновлення, яких Україна потребує після російських атак, вимагає більш широкої мобілізації держав та приватного сектору. Україна вже запропонувала ініціативи для подальшого руху у відбудові відповідно до цих принципів і зобов’язань, незважаючи на обставини війни.


  Мета URC 

  URC зосереджена на мобілізації міжнародної підтримки для економічної та соціальної стабілізації України та подальшого процесу відновлення від наслідків війни, у тому числі шляхом екстреної допомоги для негайних потреб та фінансування участі приватного сектору в процесі відновлення.


  У 2024 Конференція з питань відновлення України пройде в Берліні, Німеччина.

  Більше про минулі конференції


  Матеріали та посилання

  Вебсайт Міжнародної конференції з питань відновлення України - https://ua.urc-international.com/