• In English
 • Міжнародна конференція з питань реформ в Україні, Торонто, липень 2019

  Слідкуйте за Ukraine Reform Conference у Twitter та на Facebook

  Ukraine Reform Conference, ключова щорічна міжнародна подія, присвячена експертному обговоренню прогресу реформ в Україні, повертається у новому форматі. Цього року конференція відбуватиметься у період від 2 по 4 липня у місті Торонто.

  Організація Ukraine Reform Conference у період між президентськими та парламентськими виборами – важливий крок для об’єднання партнерів та друзів України й проведення оцінки тих демократичних трансформацій та реформ, які відбуваються у країні від 2014 року. 

  Збереження досягнутих результатів, забезпечення незворотності реформ стануть лейтмотивом цьогорічної конференції.

  Попередні дві конференції (у Лондоні в 2017 році та у Копенгагені в 2018 році) були проведені під патронатом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.  У цьому році, як і в попередні роки, підготовкою конференції займається Уряд України.

  Що у програмі

  Ukraine Reform Conference 2019 уперше за кількарічну історію існування проекту матиме інтерактивний формат – окрім виступів високопосадовців топ-рівня та панельних дискусій за участі провідних міжнародних експертів, гості події матимуть можливість більше дізнатись про ділові та інвестиційні можливості в Україні, познайомитись із продуктами українських креативних індустрій в межах унікальної платформи Ukraine House.


  Основні теми програми*:

  • Незворотність українських реформ
  • Реформа децентралізації: можливості, ефективність, результат
  • Україна на шляху вступу до Євро-Атлантичної спільноти
  • Україна: інновації, можливості та інвестиції

  Окрім того, в межах Ukraine House заплановано низку презентацій від представників українських креативних індустрій, B2B та нетворкінг-зустрічей.

  Традиційно, ключовою аудиторією Ukraine Reform Conference є іноземні та українські державні посадовці, бізнесмени топ-рівня, представники країн ЄС, НАТО, G7 та громадянського суспільства.

  *Детальна програма конференції буде доступна найближчим часом.

  Деякі результати реформ в Україні

  Пряма мова


  Христя Фріланд, Міністр закордонних справ Канади

  «Я рада, що цього року Ukraine Reform Conference відбувається у Торонто. Це неоціненна можливість для Канади та міжнародної спільноти – продемонструвати нашу рішучу підтримку реформ в Україні. Разом ми продовжуватимемо працювати над зміцненням міжнародного порядку, що ґрунтується на прийнятних правилах, та будувати майбутнє, на яке заслуговують громадяни України»


  Павло Клімкін, Міністр закордонних справ України

  «З великим нетерпінням чекаю на Ukraine Reform Conference, яка цього року відбудеться в Торонто. Ця подія є прекрасною можливістю для України зібратися разом із нашими міжнародними партнерами, щоб проаналізувати прогрес, якого ми наразі досягли, та разом попрацювати над планом подальших дій, що відкриває шлях до світлого майбутнього України та її місця у світі»