• In English
 • Державна підтримка бізнесу

  Підтримка бізнесу є одним з пріоритетів роботи Уряду. Допомагаємо підприємцям подолати наслідки повномасштабної війни, стимулюємо участь бізнесу у відбудові, створюємо точки росту повоєнної економіки.

  Держава запроваджує дієві програми підтримки бізнесу. Це в першу чергу пільгове кредитування та надання грантів на власну справу.

  Держава формує привабливе інвестиційне середовище для залучення внутрішніх та зовнішніх інвесторів. Створюємо індустріальні парки з готовими інженерними комунікаціями та податковими пільгами. Забезпечуємо індивідуальний супровід інвестпроектів через урядовий офіс UkraineInvest. Пропонуємо інвесторам готові рішення: від підключення до мереж до створення концесійних проектів.

  Відбувається системна дерегуляція. Інструменти регулювання переглядаються, а потім скасовуються, спрощуються або діджиталізуються.

  Наша мета – побудова принципово нової економіки для успішної України: експортно-орієнтованої, включеної в глобальні ланцюги доданої вартості, з високою часткою товарів переробки, диверсифікованої через малий та середній бізнес.»

  Програма єРобота

  Єдине вікно для міжнародної торгівлі

  Підтримка МСБ

  Урядовий офіс UkraineInvest

  Дія.Сіті

  Індустріальні парки

  Річний звіт АМКУ