• In English
 • Все для перемоги, безпека та оборона, впровадження реформ, забезпечення макроекономічної стійкості, готовність до вступу в Європейський Союз, відновлення економіки і країни – головні пріоритети Кабінету Міністрів.

  Продовження Європейської інтеграції, аби якнайшвидше бути повністю готовими до членства в ЄС.

  Український щит – це зміцнення наших Сил безпеки та оборони для успішного протистояння ворогу, а також посилення стандартів безпеки у цивільному житті.

  Україна формує Нову ветеранську політику, засновану на принципах поваги, підтримки та надання можливостей для ветеранів.

  Україна потребує нового соціального договору, який відповідатиме реаліям і сучасним світовим підходам. Соціальний перехід – це формування спроможності людини замість її залежності.

  Освіта для успішної країни – це освіта, спрямована на інновації та формування іншого мислення у поколінь, що підростають.

  Україна будує доступну сучасну Медицину, де пацієнт може отримати необхідне лікування незалежно від того, де він проживає.

  Енергетична незалежність України – це ініціативи, направлені на посилення національної безпеки України та всієї Європи. Модернізація та відновлення енергетичної інфраструктури дозволять Україні збільшити власну стійкість та реалізувати «зелений перехід» разом із ЄС.

  Уряд почав Відбудову зруйнованого, не чекаючи завершення війни. Ми відновлюємо житло людей, зруйновану соціальну інфраструктуру, аби повертати життя в деокуповані громади та забезпечити нашу країну світлом, теплом, освітою, медичними послугами.

  Уряд продовжить розбудову стійкої Економіки, яка допоможе перемогти у війні та закладе фундамент для подальшого зростання нашої країни.

  Уряд формує Ефективну цифрову державу, де всі послуги діджиталізовані, немає простору для корупції, а державні чиновники та інституції працюють за найкращими світовими стандартами.

  Перелік відповідних проєктів буде розширюватися, доповнюватися та змінюватися.

  Матеріали та посилання