• In English
 • Контактна інформація

  Телефонна довідка Секретаріату Кабінету Міністрів України

  (044) 256-63-33

  Поштова адреса

  Кабінет Міністрів України, вул. Михайла Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008.

  Електронне звернення громадян до Кабінету Міністрів України можна подати:

  Звернення складається у довільній формі.

  Доданий файл повинен бути одного з наведених форматів: pdf, docx, jpeg, png.

  Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування кваліфікованого електронного підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

  Увага! Зазначена електронна адреса не використовується для подачі адвокатських запитів та запитів на інформацію. 


  Особистий прийом громадян у приймальні Кабінету Міністрів України

  здійснюється щоденно, крім святкових та вихідних днів, від 10:00 до 13:00 та від 14:00 до 17:00, у суботу від 10:00 до 13:00 за адресою: пров. Музейний, 12, м. Київ.

  Графік особистого прийому громадян членами Кабінету Міністрів України

  Графік участі членів Уряду, керівників інших центральних органів виконавчої влади у роботі прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України


  Юридичні та фізичні особи, у яких відсутня можливість приєднатися до Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади, для подання звернень в електронній формі можуть скористатися відповідними сервісами, розміщеними на сайті https://ukc.gov.ua, роботу якого забезпечує державна установа «Урядовий контактний центр»

  E-mail: 1545@ukc.gov.ua

  Увага!

  Зазначена електронна адреса не використовується для подачі адвокатських запитів. 

  Адвокатські запити, що подаються відповідно до статті 24 Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, адресовані Кабінету Міністрів України, надсилаються безпосередньо на поштову адресу: 

  вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008 разом із завіреним копіями документів, що додаються до адвокатського запиту.