• In English
 • Законодавство щодо доступу до публічної інформації

  Конституція України

  Закон України «Про інформацію»

  Закон України «Про доступ до публічної інформації»

  Закон України «Про запобігання корупції»

  Закон України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» 

  Закон України «Про телебачення і радіомовлення»

  Закон України «Про авторське право і суміжні права»

  Закон України «Про інформаційні агентства»

  Закон України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації»

  Закон України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів»

  Закон України «Про захист персональних даних»

  Указ Президента України від 5 травня 2011 р. № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»

  Постанова Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади»

  Постанова Кабінету Міністрів України від 7 вересня 2011 р. № 938 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань доступу до інформації»

  Постанова Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 р. № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що їх надають за запитом на інформацію»

  Постанова Кабінету Міністрів від 21 листопада 2011 р. № 1277 «Питання системи обліку публічної інформації»

  Постанова Кабінету Міністрів від 4 січня 2002 р. № 3 «Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади»

  Постанова Кабінету Міністрів від 21 жовтня 2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»

  Наказ Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України від 14 червня 2011 р. № 73 «Про організацію виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України»

  Наказ Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2012 р. № 23 «Про затвердження переліку видів інформації, розпорядником якої є Секретаріат Кабінету Міністрів України»

  Наказ Державного секретаря Кабінету Міністрів України від 7 квітня 2020 р. № 84 «Про відшкодування витрат на копіювання або друк копій документів, що надаються за запитом на інформацію»