• In English
 • З 1 листопада 250 найзавантаженіших відділень Укрпошти працюватимуть без вихідних, - Мінінфраструктури
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 30 жовтня 2020 року о 10:09

  Починаючи з 1 листопада, 250 найбільш завантажених відділень Укрпошти працюватимуть без вихідних. Це дозволить розширити можливості для обслуговування клієнтів та суттєво зменшити черги у відділеннях, що особливо актуально у зв’язку з пандемією COVID-19.

  Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

  “Укрпошта продовжує дивувати своїми сучасними підходами до роботи та обслуговування клієнтів. За рішенням керівництва з 1 листопада компанія починає працювати без вихідних у 250 найбільш завантажених відділеннях. Все для безпеки та комфорту клієнтів”, - прокоментував очільник Міністерства.

  Крім цього, Укрпошта продовжує активно впроваджувати важливі освітні ініціативи для підтримки малого та середнього бізнесу. Відтак, вчора була опублікована 2-га частина безкоштовного освітнього онлайн-курсу Укрпошти та Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” про старт продажів на Amazon. Попередня частина була присвячена відомому маркетплейсу ETSY для хендмейдерів з усього світу.

  Нагадаємо, 21 жовтня Укрпошта та Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” запустили серію освітніх роликів про можливості торгівлі на міжнародних інтернет-майданчиках: Amazon, ETSY, Shopify та eBay. Проект реалізовано агенцією TECHBUREAU у партнерстві з кінопродакшеном Perfectionist.