• In English
 • Держекоінспекція проведе рейд на Житомирщині з пошуку браконьєрів: запрошуються ЗМІ
  Державна екологічна інспекція України, опубліковано 30 жовтня 2020 року о 11:08

  7 листопада Державна екологічна інспекція проведе рейд на браконьєрів у Малинському районі Житомирської області. До інспекції запрошуються журналісти, які разом з інспекторами зможуть взяти участь у виявленні порушень у сфері охорони тваринного світу.

  Протягом мисливського сезону 2019-2020 років в Україні виявлено 764 порушення вимог законодавства під час використання об'єктів тваринного світу. Найбільше зафіксовано у Поліському окрузі, до складу якого входить Житомирська область. Мисливці здійснюють полювання за відсутності необхідних документів та використовуючи незаконні засоби лову. Крім того, Житомирщина – лідер за кількістю фактів браконьєрства за 6 місяців 2020 року.

  Проведення рейдів на територіях мисливських угідь необхідне не тільки для фіксації порушень та стягнення штрафів з винуватців. Регулярний контроль допомагає запобігати фактам браконьєрства, адже порушники усвідомлюють невідворотність відповідальності за свої дії.

  В рамках рейду учасники:
  - братимуть участь у виявленні порушень правил мисливства;
  - фіксуватимуть браконьєрські дії;
  - пройдуть інструктаж щодо правил проведення перевірок та основні положення природоохоронного законодавства.

  У рейді братиме участь голова Держекоінспекції Андрій Мальований, якому можна буде поставити питання стосовно роботи Держекоінспекції та екологічного контролю у сфері охорони тваринного світу.

  Кількість місць обмежена. Для участі обов’язкова акредитація до 10.00 2 листопада за телефоном +38 097 937 86 22 (Оксана).