• In English
 • Уряд забезпечив належний рівень розбудови та експлуатації Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності
  Міністерство культури України, опубліковано 20 червня 2018 року о 18:36

  Уряд 20 червня вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р.  № 710 «Про ефективне використання державних коштів», що дозволить Музею Революції Гідності збільшувати штатну чисельність працівників.

  Відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України розроблено Міністерством культури України за власною ініціативою з метою сприяння розбудові Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності.

  Наразі, штатна чисельність Музею Революції Гідності становить 30 одиниць, що не дозволяє на належному рівні організувати роботу Музею та виконувати в повному обсязі покладені на нього функції по розбудові та експлуатації меморіального комплексу та Музею, який заплановано розмістити на земельних ділянках за адресами: Алея Героїв Небесної Сотні, 3-5 та Алея Героїв Небесної Сотні, 4 у м. Києві, а також на земельній ділянці від вулиці Хрещатик до Алеї Героїв Небесної Сотні, 3-5. Загальна площа вказаних земельних ділянок складає більше 3 га.

  Крім того, замовником проектування і будівництва Національного меморіалу комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності визначено державний заклад «Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності».

  Додаткового введення інженерно-технічного персоналу, на який буде покладено функції із технічного нагляду за будівництвом, здійсненням охорони та догляду за земельними ділянками, які виділені у постійне користування Музею Революції Гідності дозволить забезпечити ефективне функціонування Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності.