• In English
 • СЕТАМ торгуватиме підприємствами малої приватизації, а приватні майданчики розпочнуть реалізацію арештованого майна
  Міністерство юстиції України, опубліковано 20 червня 2018 року о 18:40

  20 червня в прес-центрі Будинку Уряду відбулося підписання «дорожньої карти» між Міністерством юстиції України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, ДП «СЕТАМ» та урядово-громадською ініціативою «Разом проти корупції» про співпрацю у сфері реалізації арештованого майна.

  «Вільний вибір покупця між майданчиками збільшить конкуренцію і ціну продажу. Це важливо – адже мала приватизація починається за кілька тижнів», - сказав Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

  Меморандум окреслює основні рамки відповідальності та співпраці між сторонами, які мають на меті створення конкурентних і сприятливих умов для організації та проведення електронних торгів з реалізації майна, арештованого під час здійснення примусового виконання судових рішень.

  «Входження ДП «СЕТАМ» у сферу продажу підприємств під час малої приватизації допоможе державі вилучити якнайбільше коштів», - заявив заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов.

  В результаті реалізації «дорожньої карти» ДП «СЕТАМ» стане торгувати підприємствами малої приватизації та майном Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а незалежні майданчики зможуть продавати арештоване майно.

  «Ми відкриваємо торги арештованим майном для приватних майданчиків і сподіваємося, що вони будуть активними, мобільними і креативними та суттєво збільшать продажі. Також ми впевнені, що наша відкритість, досвід та застосування передових технологій дадуть синергетичний ефект та значно підвищать ціну підприємств під час малої приватизації та ціну майна банків, що ліквідуються», - розповів генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

  Меморандум, зокрема, передбачає наступні заходи: забезпечення взаємодії електронних майданчиків шляхом відкриття API; підключення ДП «СЕТАМ» в якості оператора до ЕТС «Прозорро.Продажі», для реалізації об’єктів малої приватизації та майна банків, що ліквідуються; удосконалення Порядку реалізації арештованого майна за результатами моніторингу та оцінки; удосконалення системи електронних торгів арештованим майном; розподіл функцій адміністратора центральної бази даних системи електронних торгів та організатора торгів; передача системи електронних торгів арештованим майном на адміністрування іншому суб'єкту господарювання.

  «Перед нами - рік складної відповідальної роботи. І в нас амбітна мета: завдяки злагодженим діям, постійній взаємодії значно підвищити рівень якості проведення електронних торгів. Окремо хочу подякувати Антимонопольному комітету України, разом з фахівцями якого всі ми сьогодні відкриваємо нову сторінку в історії торгівлі арештованим майном», - сказала менеджер проектів урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції» Олеся Архипська.

  OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) - це чесний, простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року.

  Фотоматеріали за посиланням:

  https://minjust.gov.ua/galleries/pidpisannya-dorojnoi-karti-mij-ministerstvom-yustitsii-ukraini-dp-setam-ministerstvom-ekonomichnogo-rozvitku-i-torgivli-ukraini-ta-uryadovo-gromadskoyu-initsiativoyu-razom-proti-koruptsii-kiiv-20-chervnya-2018-roku

  Відео за посиланням:

  https://minjust.gov.ua/watch/zastupnik-ministra-yustitsii-sergiy-petuhov-schodo-spivpratsi-u-sferi-realizatsii-areshtovanogo-mayna

  https://minjust.gov.ua/watch/generalniy-direktor-dp-setam-viktor-vishnov-pro-pidpisannya-memorandumu-dorojnoi-karti