• In English
 • Уряд схвалив проект розпорядження Президента України про призначення грантів молодим діячам у галузі театрального, музичного, образотворчого мистецтва
  Міністерство культури України, опубліковано 20 червня 2018 року о 18:30

  20 червня Уряд на своєму засіданні  схвалив проект розпорядження Президента України «Про призначення грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, образотворчого мистецтва, а також молодим письменникам і майстрам народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів».

  Відповідний проект розпорядження Президента України розроблено Міністерством культури України на підставі рішення Експертних комісій  до складу яких входять  провідні фахівці у сфері культури і мистецтва.

  Визначення кращих пропозицій для реалізації творчих проектів проводились виключно на конкурсній основі та представляють  широку географію молодих творчих діячів.

  Мета проекту полягає у підтримці на державному рівні молодих митців у створені і реалізації ними соціально значущих творчих мистецьких проектів.

  Прийняття розпорядження Президента України забезпечить підтримку творчої молоді в Україні, стимулюватиме подальший процес розвитку і підвищення авторитету професійної творчої молоді в галузі культури і мистецтва, матиме значний суспільний резонанс у плані виховання на культурних і духовних засадах підростаючого покоління.