• In English
 • Уряд ухвалив рішення про перерозподіл держсубвенції для забезпечення потреб сімей
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 12 грудня 2019 року о 12:45

  Уряд ухвалив рішення про перерозподіл субвенції місцевим бюджетам, що дасть змогу забезпечити своєчасну виплату соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, батькам-вихователям і прийомним батькам, а також профінансувати розрахунки за пільги та житлові субсидії населенню на оплату житлово-комунальних послуг.

  “Одним з пріоритетів Міністерства соціальної політики є розвиток патронатних сімей, поширення сімейних форм виховання та допомога сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах. Адже лише 15% коштів, виділених на потреби інтернаті,в фінансують прямі потреби дітей”, - наголосила Міністр соціальної політики Юлія Соколовська.

  У зв’язку зі створенням у Харківській області 3-ох нових патронатних сімей, де виховуються 3 дитини, та 5-ох дитячих будинків сімейного типу, де влаштовано 26 дітей, виникла необхідність виділити додатково 200 тис. грн з коштів субвенції. А з метою уникнення кредиторської заборгованості за субвенцією на надання пільг та житлових субсидій населенню, необхідно перерозподілити видатки в межах програми між місцевими бюджетами на суму 23 млн 176 тис. гривень.

  Довідково

  В Україні станом на 01.07.2019 функціонує:

  - 1 138 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 7 638 дітей;

  - 3 465 прийомних сімей, в яких виховується 6 464 дитини.

  У прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу виховується 14 102 дитини.

  За І півріччя 2019 року в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу влаштовано 851 дитину.