• In English
 • Переходимо від планів до практичних змін, - Наталія Форсюк
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 12 грудня 2019 року о 13:25

  11 грудня 2019 року відбулася Міжміністерська технічна нарада щодо реформи управління циклом інфраструктурного проекту в Україні.

  Участь у нараді під головуванням заступника Міністра інфраструктури Наталії Форсюк взяли представники Міністерства фінансів, Міністерства розвитку громад та територій, Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства, Представництва ЄС в Україні та проекту «Допомога органам влади України в удосконаленні менеджменту циклом інфраструктурного проекту».

  Заступник Міністра інфраструктури Наталія Форсюк зазначила, що спільна робота, проведена завдяки допомозі партнерів з ЄС дає можливість перейти до практичної реалізації напрацювань: «Переходимо від планів до практичних змін: розроблено методики пріоретизації інфраструктурних проектів, методику їх оцінки та методику моніторингу виконання проектів. Проект надасть технічну допомогу у розробці типових договорів на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг, візьме участь у роботі над примірною тендерною документацією для дорожнього господарства та у розробці дерегуляційних актів».

  План дій для реформування управління циклом інфраструктурних проектів в Україні - стратегічний документ, розроблений Міністерством інфраструктури України у рамках консультацій з проектом МЦІП, який фінансується ЄС. Реалізація цього плану дозволить провести оновлення методів та стандартів моніторингу і оцінки поточних чи завершених інфраструктурних проектів у рамках планування та реалізації поточних та майбутніх інвестиційних проектів.