• In English
 • У МВС відбулися навчання ситуаційних центрів до фіналу Ліги чемпіонів
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 05 травня 2018 року о 12:25

  Сьогодні у Міністерстві внутрішніх справ відбулися навчання ситуаційних центрів з нагоди матчів фіналу Ліги чемпіонів, які пройдуть у Києві вже 24 та 26 травня. У заході взяли участь регіональні підрозділи Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби, Національної гвардії та Державної міграційної служби.

  Ситуаційні центри – це підрозділи зі збору інформації в режимі реального часу з усіх баз даних, камер відеоспостереження, супутників та безпосередньо з місць подій. В них одразу аналізується оперативна ситуація та приймається рішення про шляхи розв’язання конфліктних ситуацій.

  «Прогнозується, що участь у фіналі Ліги чемпіонів візьмуть понад 50 тисяч вболівальників. Ми очікуємо, що вони прибуватимуть через міжнародні аеропорти, автомобільні пункти пропуску та залізничні вокзали. Для нас важливо, щоб всі правоохоронні органи діяли злагоджено задля забезпечення публічного порядку», - наголосив начальник департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції Олексій Сергєєв.

  Учасникам навчань були представлені можливі ситуаційні задачі, що можуть виникнути на основних локація. При цьому їм треба було відпрацювати міжрегіональну взаємодію та механізми залучення доступних сил та засобів.

  Нагадаємо, задля узгодженості дій всіх підрозділів під час фіналу Ліги чемпіонів організовано роботу координаційного штабу.