• In English
 • Павло Петренко відкрив конференцію «Місія юридичних служб у процесі реформування державного управління»
  Міністерство юстиції України, опубліковано 10 жовтня 2018 року о 10:37

  Завдяки впровадженню реформи державного управління за останні кілька років комунікація між міністерствами та держорганами стала більш якісною і ефективною. Про це повідомив, виголошуючи вітальне слово на профільній конференції, Міністр юстиції Павло Петренко.

  «За 4 роки ми разом запровадили дійсно важливу реформу, пов’язану з запровадженням цивілізованого процесу прийняття актів Урядом, міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади. Від цього значно зросла ефективність як Уряду, так і кожного державного відомства. І в цьому велика заслуга саме юридичної спільноти», - наголосив очільник Мін’юсту.

  Він пригадав, що 4 роки тому будь-який документ проходив довгий шлях від розробника до прийняття рішення Урядом. У середньому цей процес займав більше 160 днів. А окремі акти могли «ходити» по столах чиновників більше року.

  «Це одна з ключових реформ, які нині реалізуються в Україні. Її результати ми побачимо в найближчі роки. Адже зараз продовжується формування нового складу і нового обличчя держслужбовця в країні», - додав Павло Петренко.

  На його переконання, юристи як люди, які відповідають за дотримання законності, відіграють одну з ключових ролей у процесі реформування.

  За словами заступника Голови Національного агентства з питань державної служби Андрія Заболотного, в державі є великий суспільний запит на верховенство права і законність.

  «Ми всією юридичною спільнотою в рамках щоденної роботи маємо забезпечити реалізацію цих принципів», - зауважив він.