• In English
 • Станом на ранок 10 жовтня інформації про постраждалих від вибухів на Чернігівщині в поліції немає, – В’ячеслав Аброськін
  Національна поліція України, опубліковано 10 жовтня 2018 року о 10:36

  Станом на ранок 10 жовтня інформації про постраждалих від вибухів на Чернігівщині в поліції немає. Крім того, не підтвердилося жодне з шести повідомлень про можливі випадки мародерства. Поліція продовжує нести службу із забезпечення публічної безпеки в населених пунктах, що входять до зони надзвичайної події в м. Ічня Чернігівської області. На місці їхню діяльність координує заступник Голови Національної поліції Олександр Фацевич.

  Учасники оперативної наради, яка відбулася вранці 10 жовтня в Ситуаційному центрі Національної поліції, зазначили, що ситуація в зоні надзвичайної події на даний час є стабільною і контрольованою. Поліцейські сили, відряджені до м. Ічня, продовжують нести службу із забезпечення публічної безпеки та порядку як в цьому населеному пункті, так і в прилеглих селах. Зокрема, поліція перевірила шість повідомлень про можливі випадки мародерства.

  «Всі ці повідомлення стосувалися появи людей, невідомих місцевим мешканцям. Ті одиничні випадки мародерства, про які надійшли повідомлення – ми перевірили. У жодному випадку вони не підтвердилися», – зазначив перший заступник Голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін.

  Водночас правоохоронці готують додаткові слідчо-оперативні групи поліції. Вони у разі потреби виїжджатимуть на місця події, якщо такі виклики будуть надходити від громадян, що повертатимуться до власних помешкань.

  Зараз на території, віднесеної до небезпечної зони, працюють 18 евакуаційних пунктів: 10 – в Ічнянському районі, два – в Бахмацькому, три – в Прилуцькому і ще один – в Ніжинському районі. Поліція забезпечує порядок біля цих пунктів. Там же працюють представники медичних підрозділів поліції, які в разі потреби можуть надати медичну допомогу або необхідні медикаменти.

  Станом на 8:00 10 жовтня до органів та підрозділів поліції надійшло 62 повідомлення щодо подій, пов’язаних із надзвичайною подією на військових складах в м. Ічня. Серед цих повідомлень – шість фактів руйнування будинків (п’ять – у м. Ічня, ще один – у Прилуцькому районі). Крім того, зареєстровано 12 фактів виявлення боєприпасів на території міста. Водночас на даний момент не зафіксовано повідомлень про отримання тілесних ушкоджень місцевими мешканцями.