• In English
 • За дев’ять місяців 2018 року запорізькі аудитори забезпечили відшкодування втрат на 41,2 млн гривень
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 10 жовтня 2018 року о 10:38

  Фахівці Управління Східного офісу Державної аудиторської служби в Запорізькій області за січень - вересень 2018 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 41,2 млн грн.

  За результатами заходів, які вжили аудитори, керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 55 управлінських рішень. За підсумками державних фінансових аудитів взято до виконання 41 пропозицію.

  Правоохоронним органам передано матеріали 24 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 8 досудових розслідувань та вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До підприємств, установ та організацій під час ревізій, у яких виявлені порушення, у 27 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань, прийнято 3 вимоги про повернення використаних не за цільовим призначенням суми субвенції та коштів, наданих одержувачу бюджетних коштів.

  За допущені порушення 68 осіб притягнуто до адміністративної та 4 – до матеріальної відповідальності.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 228 млн гривень.