• In English
 • Харківські аудитори протягом січня - квітня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 8,7 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 24 травня 2019 року о 10:43

  Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби впродовж січня - квітня 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 8,7 млн грн.

  За результатами проведених державних фінансових аудитів об’єкти контролю врахували 81 пропозицію та рекомендацію.

  За результатами заходів державного фінансового контролю органи місцевої влади і самоврядування, керівники об’єктів контролю та їх вищі органи прийняли 23 управлінських рішення.

  За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 57 осіб, до дисциплінарної – 23 особи, із посад звільнено 2 посадових осіб.

  До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 17 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді: зупинення операцій з бюджетними коштами, прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень.

  З метою повного відшкодування встановлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів перед органами прокуратури ініційовано пред’явлення 13 цивільних позовів, до суду пред’явлено позов на суму 319,7 тис. грн.

  До правоохоронних органів передано 13 матеріалів ревізій, за результатами розгляду яких розпочато 5 досудових розслідувань.

  Окрім того, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 2 інформації про виявлені операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 16,1 млн грн.