• In English
 • Денис Шмигаль на зустрічі із Жозепом Боррелем: ЄС повинен бути готовим до посилення санкцій, у разі чергової агресії РФ
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 01 грудня 2021 року о 11:01

  У вівторок, 30 листопада, під час робочого візиту в Брюссель Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив безпекові питання з Високим представником Європейського Союзу Жозепом Боррелем.

  Глава Уряду наголосив, що ця зустріч є важливим сигналом підтримки Європейським Союзом України на тлі чергового загострення Росією безпекової ситуації, зокрема шляхом використання Білорусі для ескалації ситуації з мігрантами на кордоні з Польщею.

  «ЄС повинен бути готовим до посилення санкцій, у разі чергової агресії РФ. Найбільш ефективним засобом є секторальні санкції. Сподіваємось на ухвалення Європейською Радою рішення про їх чергове продовження», — зазначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр підкреслив, що Україна розглядає ситуацію на білорусько-польському кордоні в контексті стратегії РФ на послаблення Євросоюзу.

  «Цінуємо готовність ЄС допомагати Україні. Координація наших дій є запорукою недопущення використання територій України в цілях дестабілізації ситуації в ЄС», — відзначив очільник Уряду.

  Денис Шмигаль і Жозеп Боррель також обговорили можливі дати проведення восьмої Ради асоціації Україна – ЄС та очікування від шостого саміту Східного партнерства.

  Денис Шмигаль на зустрічі із Жозепом Боррелем: ЄС повинен бути готовим до посилення санкцій, у разі чергової агресії РФ Денис Шмигаль на зустрічі із Жозепом Боррелем: ЄС повинен бути готовим до посилення санкцій, у разі чергової агресії РФ Денис Шмигаль на зустрічі із Жозепом Боррелем: ЄС повинен бути готовим до посилення санкцій, у разі чергової агресії РФ Денис Шмигаль на зустрічі із Жозепом Боррелем: ЄС повинен бути готовим до посилення санкцій, у разі чергової агресії РФ