• In English
 • Держрибагентство: Українська аквакультура має бути в тренді світових процесів

  30 листопада у Держрибагентстві було ознаменоване стартом роботи робочої групи за напрямом «Аквакультура», яку ініціював Голова Державного агентства меліорації та рибного господарства Артем Ріпенко.

  Голова Держрибагентства, відкриваючи засідання робочої групи, привітав аквакультурну спільноту з Міжнародним днем аквакультури та побажав конструктиву у напрацюванні пропозицій для виведення цієї сфери на істотно новий якісний рівень.

  «Наразі ми маємо чимало проблем у сфері аквакультури, з якими потрібно зіштовхнутися особі, яка хоче починати та розвивати свій аквакультурний бізнес.

  Вважаю, що державна підтримка цієї важливої сфери є вкрай необхідною і тому сьогодні хотілося б почути консолідовані бачення бізнесу і громадськості щодо першочергових кроків для розвитку аквакультури. На моє глибоке переконання, ці бачення мають лягти в основу стратегічних документів щодо розвитку рибного господарства в цілому», - зазначив Артем Ріпенко.

  На завершення учасники одностайно вирішили надати свої пропозиції до Методично-технологічного центру з аквакультури Держрибагентства (bumtcaqua@gmail.com) у форматі «проблема-причина-рішення», які найближчим часом будуть опрацьовані.

  Держрибагентство: Українська аквакультура має бути в тренді світових процесів Держрибагентство: Українська аквакультура має бути в тренді світових процесів