• In English
 • Арсен Аваков відкрив нове відділення поліції у Київській області
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 07 травня 2018 року о 16:06

  Сьогодні, 7 травня, Міністр внутрішній справ відкрив нове Чайкинське відділення поліції у Київській області. Арсен Аваков зазначив, що це підтвердження співпраці між МВС, Нацполіцією та приватним бізнесом.

  «Сьогодні ми стали свідками нового виду співпраці між МВС, Нацполіцією та районною і обласною радами Київської області. Коли ми залучаємо приватного інвестора до будівництва інфраструктури по державній програмі. Приватний інвестор зацікавлений в тому, щоб інвестувати в безпеку», - сказав Міністр.

  Арсен Аваков наголосив, що кожен новий відділ - це гарантія безпеки для громадян України.

  «Ми повинні говорити про поліцейську функцію як про якість життя кожної людини. Адже це, перш за все, сервіс безпеки», - сказав Міністр.

  Голова Національної поліції Сергій Князєв розповів, що раніше житловий масив обслуговував лише один дільничний офіцер.

  «Вперше за часи незалежності ми відкриваємо відділ поліції, якого раніше ніколи не було в передмісті Києва. До цього дня територію з 40-50 тисячами населення обслуговував один дільничний інспектор поліції. Звісно, що це було не ефективно. Тому було прийнято рішення про створення Чайкинського відділення поліції Києво-Святошинського відділу поліції. Завдяки допомозі меценатів ми відкрили це відділення швидко. І дуже сподіваємось, що працівники поліції будуть працювати так само. Вони будуть забезпечені автотранспортом, засобами зв’язку. Левова частка цих працівників – учасники бойових дій на сході нашої держави», - сказав Сергій Князєв.

  Начальник департаменту патрульної поліції Євген Жуков підкреслив, що зовсім скоро до нового відділку приєднається і патрульна поліція.

  «Я з радістю оголошую набір в батальйон патрульної поліції села Чайки. Він буде складатися з 150 осіб та буде обслуговувати трасу М 06 та Києво-Святошинський район. Всі бажаючі можуть приєднатися до нашої команди. Просто заповніть заявку. Вже через чотири місяці в селі Чайка буде новий підрозділ патрульної поліції», - сказав Євген Жуков.

  Сьогодні поліцейські нового відділу поліції отримали ключі від службових автомобілів.

  До цього часу територію сіл Петропавлівська Борщагівка та Чайки обслуговувало Центральне відділення поліції Києво-Святошинського відділу поліції, яке розташоване у селі Мила, на відстані 17 км від зазначених населених пунктів. Це значно ускладнювало оперативне реагування на заяви і повідомлення громадян про кримінальні правопорушення та події.