• In English
 • Експерти Держгеокадастру Житомирщини опрацювали понад 4,1 тис. проектів землеустрою з інших областей

  Від початку поточного року експерти органів Держгеокадастру Житомирської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 4 240 проектів землеустрою з інших областей. На сьогодні експерти опрацювали 4 121 проект, або 97% від загальної кількості.

  Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Бердичівському (466), Баранівському (443) та Ружинському (411) районах Житомирської області.

  Водночас спеціалістами відділів Держгеокадастру у районах Житомирської області направлено на погодження до інших областей 3 049 проектів землеустрою, з них опрацьовано 2 940 проектів.

  У Житомирській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 22 особи.

   Довідково

   Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Держгеокадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Держгеокадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.