• In English
 • 4 711 дозволів Республіки Польща та 4 600 транзитних дозволів Республіки Словенія вже доступні для бронювання на Транспортному порталі електронних послуг
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 18 серпня 2020 року о 08:30

  Міністерство інфраструктури України інформує про отримання та передачу 4 711 дозволів Республіки Польща та 4 600 транзитних дозволів Республіки Словенія для українських перевізників, які вже доступні для бронювання на Транспортному порталі електронних послуг e-transport.gov.ua.

  Також Міністерство інфраструктури України направило додатковий запит на адресу Міністерства індустрії та інфраструктурного розвитку Республіки Казахстан з проханням здійснити обмін додатковими дозволами.

  До кінця поточного тижня до України надійдуть додаткові 6 000 універсальних дозволів Нідерландів та 550 універсальних дозволів Іспанії.

  Зі свого боку, Міністерство інфраструктури України виражає подяку Посольствам України та всім причетним за сприяння та максимальну допомогу в процесі доставки дозволів до України.

  Міністерство інфраструктури України повідомляє, що є попередня домовленість на проведення засідання Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень з Угорщиною, а також розглядається декілька конкретних дат проведення аналогічних засідань з Республікою Польща та Турецькою Республікою.

  На додаток повідомляємо, що з метою покращення якості надання послуг з видачі дозволів Укртрансбезпекою змінено графік роботи ПВД «Бориспіль»: м. Бориспіль, вул. Михайла Калмикова (Тельмана) 49.

  Починаючи з 14.08.2020, у дні найбільшого навантаження - п‘ятниця та субота - обслуговування перевізників у зазначеному ПВД буде проводитись цілодобово.