• In English
 • Херсонські аудитори протягом січня – липня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на 15 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 18 серпня 2020 року о 09:16

  Протягом січня – липня 2020 року фахівці Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили відшкодування втрат на суму 15 млн грн.

  Правоохоронним органам передано 16 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 7 досудових розслідувань.

  До суду пред’явлено 4 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 1,1 млн грн.

  Окрім того, завершено моніторинг 132 закупівель, за результатами якого попереджено витрачання коштів за процедурами закупівель, проведеними з порушеннями законодавства у сфері закупівель на загальну суму 297,3 млн грн, зокрема шляхом відміни торгів очікуваною вартістю 268,7 млн грн та розірвання договорів на суму 28,6 млн грн.

  До підконтрольних установ, у яких виявлено порушення, застосовано 13 заходів впливу, передбачених вимогами Бюджетного кодексу України: у 6-х випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 7 – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на суму понад 5,7 млн грн.

  За порушення фінансової дисципліни 41 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 11 – до матеріальної, 7 – до дисциплінарної, звільнено із займаної посади ‒ 2.