• In English
 • Канада передасть патрульній поліції України форму та відеокамери
  опубліковано 17 грудня 2015 року о 15:57

  Сьогодні, 17 грудня, відбулася церемонія передачі патрульній поліції України сертифікатів на отримання понад тисячі комплектів поліцейської форми та майже півтори тисячі персональних відеокамер.

  В урочистостях взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, начальник департаменту патрульної поліції України Євгеній Жуков та офіцери поліції Канади.

  Вони зазначили, що 1359 нових комплектів поліцейської форми та 1420 персональних відеокамер у грудні отримають патрульні поліцейські Ужгорода, Мукачева, Луцька, Миколаєва, Кременчука й Дніпропетровська. Передане екіпірування є лише частиною комплексної підтримки, яка надходить від Уряду Канади і призначена для розбудови нової правоохоронної структури на рівні світових стандартів.

  За словами Посла Канади в Україні Романа Ващука, в частині міст України вже було запущено проект нової патрульної служби. У ще 25 містах цей проект буде запущено у новому році.

  "Це майже унікальний випадок у світовій практиці, коли наскільки швидко відбулося реформування такої галузі. Це велика честь, що Україна вибрала нас партнером у такому проекті", – зазначив Посол Канади в Україні Роман Ващук.

  Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук передав начальнику департаменту патрульної поліції України Євгену Жукову сертифікати на отримання 1360 комплектів поліцейської форми та 1420 персональних відеокамер.