• In English
 • Кабінет Міністрів України підтримав пропозицію Міненерговугілля щодо виділення коштів для виплати зарплати шахтарям
  опубліковано 17 грудня 2015 року о 15:14

  Кабінет Міністрів України підтримав пропозицію Міненерговугілля щодо виділення коштів для виплати зарплати шахтарям. Про це сьогодні повідомив Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин на засіданні Верхової Ради України. Він нагадав, що протягом 2015 року вдалося запобігти збільшенню заборгованості перед шахтарями.

  «На даний момент заборгованість не перевищує 650 млн., що також є досить великою сумою. На початок минулого року була приблизно така ж заборгованість. Така сума складає менше одномісячного розміру зарплати, яка виплачується регулярно», - зазначив В.Демчишин.

  Разом із тим державна підтримка галузі в поточному році скоротилася більш як уп’ятеро. «Протягом 2015 року підтримка у вигляді дотацій  була у розмірі 900 млн. грн. при порівняльній сумі минулого 2014 року - 5 млрд.», - нагадав Міністр.

  Крім того, Уряд своїм рішенням затвердив розроблене Міненерговугілля розпорядження №1308-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству енергетики та вугільної промисловості на 2015 рік».

  Документом визначено перерозподіл видатків розвитку, передбачених Міненерговугіллю у сумі 312 млн. грн., шляхом зменшення їх обсягу за програмою 1101070 «Реструктуризація вугільної та торфодобувної промисловості» та збільшення на зазначену суму за програмою КПКВК 1101110 «Державна підтримка вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції».

  Фактичне надходження коштів відбудеться протягом кількох наступних днів після проходження відповідних процедур у Міністерстві фінансів України та виділення коштів Державним казначейством.