• In English
 • Земельні аукціони: На Волині продали права більше, ніж на 185 гектарів земель
  опубліковано 17 грудня 2015 року о 16:04

  У листопаді на Волині проведено шість земельних аукціонів, на яких виставлялися права оренди та власності на 12 ділянок різного цільового призначення.

  На трьох аукціонах землевпорядники передали у користування товаровиробникам дев’ять земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Землі загальною площею 185,1 га розташовані на території Володимир-Волинського, Горохівського, Ківерцівського, Ковельського та Рожищенського районів області. Переможці торгів щорічно сплачуватимуть до місцевих бюджетів 113,9 тис. грн. орендної плати.

  Під час інших трьох аукціонів продали права на земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності. Одну ділянку у Рожищенському районі передали у власність, інші дві – у м. Ковель та Володимир-Волинському районі – у оренду. Загальна площа земель - 0,83 гектара. Кінцева вартість прав на ділянки становила 243,2 тис. гривень.

  Сумарно проведені у листопаді на Волині земельні торги дозволили перерахувати на потреби місцевих громад 357 тисяч гривень.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».