• In English
 • У Генеральному штабі ЗС України відбулася презентація книги «Соняхи. Духовність на час війни»
  опубліковано 09 грудня 2015 року о 14:46

  У великій залі Генерального штабу Збройних Сил України пройшла презентація книжки Андрія Зелінського «Соняхи. Духовність на час війни». Солдати та офіцери мали змогу ознайомитися з історією її написання та дізнатися про людей, яким вона присвячена.

  На заході були присутні Перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-полковник Генадій Воробйов, народний депутат України Ольга Богомолець, родини загиблих військовослужбовців-героїв та інші гості.

  Варто відзначити, що книжка «Соняхи. Духовність на час війни» написана військовим капеланом, який здійснює своє служіння в зоні АТО, стоїть пліч-о-пліч із тими, про кого пише, підтримує їх і проводжає в останню путь. В ній зібрані тексти про духовний вимір людського досвіду війни та про справжню любов, здатну перемінити людину, а спільний біль – на радість спільної надії. Адже хлопці, про яких йдеться, – молоді офіцери Збройних Сил України. Вони є втіленням відданої та жертовної служби своєму народу, щирої, щедрої та до кінця вірної любові. Відтак книжка водночас є даниною світлій пам’яті тим, хто віддав життя за Україну.

  Наприкінці заходу Ольга Богомолець передала родинам загиблих на Сході України військовослужбовців сертифікати на матеріальну допомогу.