• In English
 • Представники японської компанії розглядають можливість інвестування у сферу енергоефективності та відновлюваної енергетики в Україні
  опубліковано 09 грудня 2015 року о 14:35

  8 грудня 2015 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч із Кадзунорі Такеда, регіональним директором із питань країн СНД компанії «Марубені Корпорейшн», під час якої було обговорено актуальні інвестиційно-привабливі проекти у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики.

  Сергій Савчук представив японській стороні останні реформи у цих сферах та зосередився на інвестиційному потенціалі як у сфері відновлюваних джерел енергії, так і сфері енергоефективності в житловому та бюджетному секторах.

  «Японські технології та інвестиції є надзвичайно важливими для розвитку українського ринку енергоефективності та відновлюваної енергетики. У свою чергу,  японській стороні можуть бути цікаві інвестиційні напрямки такі, як будівництво біоТЕЦ, заводів з виробництва біоетанолу, виробництва котлів, що працюють на біопаливі, виробництва утеплюючих матеріалів та обладнання", - підсумував С. Савчук.

  У ході зустрічі Кадзунорі Такеда зауважив, що компанія готова поділитися багаторічним досвідом роботи та ноу-хау у цих сферах. Він також розповів про успішні проекти, реалізовані у вітро- і гідроенергетиці.

  Загалом за результатами зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю, обмін актуальною інформацією та досвідом у зазначених сферах.

  Довідково

  Компанія «Марубені Корпорейшн», заснована у 1858 році, є однією з найбільших торгово-інвестиційних компаній Японії. Компанія активно займається експортом та імпортом, бере участь в інвестиційній діяльності, у тому числі у сфері відновлюваної енергетики, та інших видах діяльності.