• In English
 • Міністерство інфраструктури оприлюднило звіт про результати діяльності протягом 2015 року
  опубліковано 09 грудня 2015 року о 14:21

  9 грудня Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський виступив з доповіддю у Клубі Кабінеті Міністрів України про результати роботи Міністерства інфраструктури у 2015 році та плани на 2016 рік.

  Міністр зосередив свою увагу на незворотних змінах у підзвітних галузях та відомстві в цілому. Так, у 2015 році завершено корпоратизацію Укрзалізниці, спрощено процедуру оформлення суден у морських портах, запущено реформу Укравтодору, розблоковано процедуру призначень авіакомпаній на маршрути, підписано угоду про «відкрите небо» зі США, розпочато процес корпоратизації Укрпошти та створено нову службу безпеки на транспорті.

  Окрему увагу приділено відкритості Міністерства. Протягом року відомство запровадило систему електронного документообігу, відкрило дані щодо закупівель та фінансові плани підзвітних підприємств, перевело допорогові закупівлі на електронний майданчик. Як результат, Міністерство інфраструктури – лідер із впровадження відкриття даних та лідер за кількістю підключених до ProZorro підприємств і проведених торгів.

  Детальніша інформація щодо результатів роботи Міністерства та планів на 2016 рік за посиланням.