• In English
 • Міноборони: Проведено міжвідомчу нараду щодо стану відпрацювання нормативно-правових актів у галузі державної авіації у 2015 році
  опубліковано 27 листопада 2015 року о 12:48

  26 листопада під головуванням Першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака було проведено міжвідомчу нараду за участю керівників структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, видів ЗС України, центральних органів виконавчої влади, в підпорядкуванні яких є суб’єкти державної авіації, Державного підприємства України з обслуговування повітряного руху (Украерорух), Державного концерну “Укроборонпром”.

  Організатором цього заходу є Управління регулювання діяльності державної авіації України, яке є уповноваженим структурним підрозділом Міноборони з питань регулювання діяльності державної авіації України.

  У ході наради обговорювалися питання щодо стану відпрацювання нормативно-правових актів у галузі державної авіації у 2015 році, були висвітлені  результати перевірок суб’єктів державної авіації з дотримання нормативно-правових актів, які регламентують діяльність державної авіації України та сплановано роботу з цих питань на 2016 рік.

  Під час свого виступу начальник Управління регулювання діяльності державної авіації України Микола Кушнірук зазначив, що в цілому авіаційна діяльність суб’єктів державної авіації здійснюється згідно з діючою нормативно-правовою базою державної авіації.

  Також начальник Управління висловив сподівання на розуміння з боку органів управління і суб’єктів авіаційної діяльності стосовно того, що робота Управління спрямована на врегулювання всіх питань шляхом видання нормативно-правових актів, координацію дій та організацію взаємодії між органами управління з метою приведення діяльності державної авіації до єдиних правил виконання польотів та вимог із забезпечення безпеки польотів.

  Серед іншого учасники наради обговорили ряд проблемних питань, характерних для всіх суб’єктів державної авіації з подальшим їх вирішенням на майбутнє.

  Як зазначив Іван Руснак, певна робота з врегулювання діяльності державної авіації України вже проведена, виявлено основні недоліки недотримання суб’єктами державної авіації вимог нормативно-правової бази в галузі державної авіації України та визначені першочергові напрями врегулювання діяльності державної авіації України. Він наголосив, що успіх у реалізації спланованих заходів багато в чому буде залежати від налагодження дієвої системи взаємодії між суб’єктами авіаційної діяльності під час вирішення поставлених завдань.