• In English
 • На "Книжкових контрактах" буде презентовано книгу Надії Савченко "Сильне ім'я Надія"
  опубліковано 27 листопада 2015 року о 13:13

  Держкомтелерадіо продовжує підготовку до VІ Київської міжнародної книжкової виставки «Книжкові контракти», яка відбудеться з 10 по 13 грудня 2015 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

  Однієї з головних подій виставки стане презентація книги ув’язненої льотчиці Надії Савченко «Сильне ім’я Надія», яка вийшла друком у київському видавництві «Юстініан». Ця книга – один великий і живий лист до українців. Лист із російської в’язниці воїна і жінки, яка стала символом нескореної української нації. У притаманній їй емоційній манері Надія пригадує навіть дрібні, але важливі події зі свого життя, з яких і були сплетені її характер, вдача, незламність. У тексті книги зберігаються особливості авторського письма.

  Ідея написання книги належить її адвокату Іллі Новікову. Він наполіг, щоби Надія описала початок війни, бій, у якому льотчицю полонили, викрадення, тюрму. Книгу Надія Савченко писала в СІЗО під час голодного страйку. Сестра льотчиці Віра переносила рукописи в комп’ютер.

  Вперше книгу було презентовано читачам на Форумі видавців у Львові. Тепер її зможуть придбати за ціною видавця кияни і гості столиці.

  Книгу презентуватиме сестра незламної льотчиці Віра Савченко в Українському домі на стенді 33-В: 10 грудня - о 12.00; 11 грудня – о 17.00; 12 та 13 грудня – о 14.00.