• In English
 • Олексій Павленко: Відкриття у Миколаєві морського терміналу – дієвий результат дерегуляції галузі
  опубліковано 09 жовтня 2015 року о 12:10

  Відкриття 5 черги морського перевантажувального терміналу «Евері» дозволить Україні наростити аграрний експорт та скоротити термін завантаження суден. Для регіонуце додаткові робочі місця, розвиток інфраструктури та видатки на соціальну сферу. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час відкриття терміналу у Миколаєві.

  «Мінагрополітики здійснює дерегуляцію галузі, полегшує умови ведення бізнесу. Відкриття терміналу – дієвий результат дерегуляції. Галузь залучає інвестиції, будується сучасна логістична транспортна інфраструктура. Це зміцнює наш експортний потенціал і позиції України на світовому ринку. Наша держава уже серед ТОП-3 світових експортерів зерна. Ми впливаємо на світову продовольчу безпеку. Наявність інфраструктури європейського рівня дозволить нам зміцнити позиції на світовому ринку продовольства», - наголосив Міністр.

  Він додав, що експортний потенціал агросектору зростає. «Наше першочергове завдання – усунення штучних перешкод та зайвих витрат виробників та експортерів. Вже маємо спільні напрацювання у цьому напрямку з Мінінфраструктури, у тому числі щодо оптимізації тарифної політики», - повідомив Міністр.

  «Мінагрополітики залучає перспективні інвестпроекти у портову галузь, річкову логістику. Це активізує економічні процеси у регіонах і сприяє соціальному відродженню територій», - зауважив Олексій Павленко.