• In English
 • Укрзалізниця надала понад 20 млн. грн. допомоги мобілізованим та пораненим у зоні АТО залізничникам, а також сім’ям загиблих
  опубліковано 09 жовтня 2015 року о 12:43

  Залізнична галузь допомагає мобілізованим на військову службу залізничникам та членам їх сімей – на ці потреби з початку бойових дій спрямовано 20,19 млн. грн.

  Зокрема, кожен захисник України отримав одноразову матеріальну допомогу в розмірі двох посадових окладів – всього виплачено 16,5 млн. грн. Ще 869,5 тис. грн. матеріальної допомоги виділено на підтримку 150 поранених та постраждалих працівників галузі. Окрім того, по 100 тис. грн. було надано сім’ям 33 залізничників, загиблих у ході бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції.

  Загалом до Збройних Сил України з початку АТО було мобілізовано 3413 залізничників, з них 1166 осіб уже повернулися на постійне місце роботи, а 2208 працівників продовжують проходити військову службу. Дізнатися більше про героїв, які живуть серед нас, можна за посиланням http://www.magistral-uz.com.ua/geroi-ato/.

  Укрзалізниця повністю дотримується вимог закону щодо збереження місця роботи працівників, мобілізованих на військову службу й компенсації їм заробітної плати. Соціальними гарантіями, що діють у галузі, також передбачено надання одноразової матеріальної допомоги працівникам залізничного транспорту, пораненим у ході бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції, в розмірі двох середньомісячних заробітків.