• In English
 • Розглядається можливість пільгового кредитування ОСББ і власників приватних осель для комплексного утеплення будинків, - А.Білоусов
  опубліковано 18 листопада 2014 року о 16:05

  Пільгове кредитування державою заходів, спрямованих на енергоефективність житлового сектору – така перспектива у 2015 році очікує об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) і власників приватних осель. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Білоусов на брифінгу перед прямою телефонною лінією Кабінету Міністрів України 18 листопада.

  За його словами, сьогодні розглядається можливість пільгового кредитування ОСББ і власників приватних осель для  комплексного утеплення будинків.

  «Розглядається варіант повернення державою 30% тіла кредиту власникам багатоповерхівок та приватних осель, якщо кредитні кошти підуть виключно на створення умов для економії палива, а саме – на обладнання котлів, теплопунктів, заміну вікон, утеплення фасадів, покрівель, підвалів. Такі заходи дадуть відчутний поштовх споживачам до впровадження заходів з економії газу в комунальній сфері та в побуті», - сказав Андрій Білоусов.

  Він зазначив, що також передбачається створити енергетичний фонд, куди направлятимуться кошти іноземних компаній і які спрямовуватимуть на енергоефективність житлового сектору на умовах спів фінансування з населенням.