• In English
 • Олег Наливайко розповів про розвиток інформаційного простору України
  опубліковано 18 листопада 2014 року о 15:44

  Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко у програмі «Власний погляд» телеканалу «Рада» розповів про перспективи розвитку інформаційного простору України.

  Зокрема, Голова Комітету зупинився на питанні реалізації Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України». Він зазначив, що Національну суспільну телерадіокомпанію планується створити на базі Національної телекомпанії, Національної радіокомпанії та регіональних державних ТРК.

  Відповідаючи на питання про майбутнє регіональних державних мовників, Олег Наливайко зазначив: «Ціна помилки дуже велика, ми не повинні її припуститися. Зараз відпрацьовується два варіанти входження регіональних ТРК до Національної суспільної телерадіокомпанії. За одним із них, після переформатування державні телерадіоорганізації отримують від 2 до 4 годин мовлення в системі СМ. Другий варіант: певний час державні мовники працюватимуть у старому режимі, перехід до СМ буде поступовим».

  Як приклад успішної спільної співпраці НРКУ та регіональних мовників Олег Наливайко навів проект створення FM-мовлення, яке матиме до 80 відсотків покриття. 

  Також Голова Держкомтелерадіо відповів на актуальні питання щодо інформаційної безпеки держави та протидії інформаційній пропаганді країни-агресора.