• In English
 • Відбулася зустріч представників Держфінмоніторингу України з делегацією міністерств фінансів та юстиції США
  опубліковано 02 жовтня 2014 року о 12:34

  У Держфінмоніторингу 1 жовтня 2014 року відбулася зустріч представників Держфінмоніторингу з делегацією Міністерства фінансів США та Міністерства юстиції США на чолі із заступником директора Служби контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США Грегорі Гатьянісом (Gregory Gatjanis).

  На зустрічі обговорено широке коло питань щодо міжнародної співпраці у сфері боротьби з відмиванням злочинних доходів та фінансуванням тероризму та співробітництва стосовно застосування санкцій до осіб, що підтримують і фінансують тероризм в Україні, зокрема колишнього Президента України Януковича В.Ф., його близьких та посадовців колишнього Уряду, органів влади і місцевого самоврядування.

  Крім того, сторони обмінялися досвідом щодо формування переліків осіб, що пов’язані з тероризмом та стосовно яких застосовані міжнародні санкції, у тому числі списку OFAC, що формується Міністерством фінансів США.

  За підсумками зустрічі домовлено про продовження діалогу та спільну практичну роботу між Держфінмоніторингом, Міністерством фінансів США та Міністерством юстиції США з актуальних питань боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму.