• In English
 • Органи Пенсійного фонду забезпечують надходження власних коштів у червні у запланованих обсягах
  опубліковано 18 червня 2014 року о 11:05

  За п’ять місяців нинішнього року органи Пенсійного фонду України забезпечили надходження до пенсійного бюджету 65,1 млрд. грн. власних доходів (103% виконання плану). За прогнозними даними регіонів, попри непросту ситуацію, планові завдання буде виконано і цього місяця.

  Про це йшлося 17 червня ц.р. під час селекторної наради у Пенсійному фонді України за участю начальників головних управлінь в областях та м. Києві, на якій розглядалося забезпечення надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду України в червні та погашення заборгованості.

  Для виконання бюджету Фонду по власних доходах за рік мають бути збережені темпи зростання фонду оплати праці, яких було досягнуто протягом чотирьох місяців нинішнього року. Нині ж значна кількість бюджетоутворюючих підприємств практично в усіх регіонах не досягає запланованих темпів зростання ФОП, що стримує наповнення пенсійного бюджету.

  Одним із напрямків роботи, вважають учасники наради у Пенсійному фонді, може стати легалізація заробітної плати, досвід якої вже є в Дніпропетровській області. Збільшення заробітної плати з мінімальної до середньомісячної у 3,2 тис. грн. по ТОВ «АТБ-Маркет» сприяло тому, що за чотири місяці фонд оплати праці на підприємстві збільшився до відповідного періоду минулого року у 2,7 разу. Це, в свою чергу, позитивно позначилося на наповненні пенсійного бюджету регіону.

  Учасники наради обговорили також низку питань пенсійного забезпечення, ведення реєстру застрахованих осіб та системи персоніфікованого обліку, ознайомилися з основними положеннями реформи місцевого самоврядування та курсу на децентралізацію влади в Україні.