• In English
 • Землевпорядники Прикарпаття забезпечать надання земельних ділянок сім’ям героїв «Небесної сотні»
  опубліковано 17 червня 2014 року о 18:07

  Землевпорядники Івано-Франківської області забезпечать надання земельних наділів сім’ям героїв «Небесної сотні», котрі загинули на Майдані під час Революції Гідності. Земельні ділянки сім’ям загиблих активістів на їх вибір буде надано за місцем проживання під особисте селянське господарство або на околиці Івано-Франківська для індивідуального дачного будівництва.

  «Ми можемо виділити до двох гектарів для особистого селянського господарства або ж до 12 соток для індивідуального дачного будівництва, – повідомив начальник Головного управління Держземагентства в області Володимир Боднарчук.

  Успішна реалізація ініціативи прикарпатців стане лише одним із кроків у напрямі вшанування й соціального піклування про сім’ї героїв Майдану.

  «Надання земельних ділянок сім’ям загиблих прикарпатців стане лише невеличкою лептою на знак вшанування їх героїчного вчинку. Сьогодні і держава, і місцева громада покликані належним чином подбати про соціальний захист та соціальне забезпечення таких сімей», – зазначив Володимир Боднарчук.

  Аналогічні земельні наділи одержать також і родини учасників антитерористичної операції (АТО) на сході держави. У зв’язку з цим на виконання рішення колегії Держземагентства України та окремого доручення Голови відомства Сергія Рудика Головне управління Держземагентства в області розпочало роботу щодо виділення за межами населених пунктів земель державної власності для ведення особистого селянського господарства, садівництва, індивідуального дачного будівництва для військовослужбовців, котрі героїчно боронять нашу державу, та сім’ям загиблих у ході АТО земляків.