• In English
 • В МВС відбулися урочистості до Дня медичного працівника
  опубліковано 13 червня 2014 року о 15:47

  Працівників відомчої медицини привітав заступник Міністра внутрішніх справ України − керівник апарату Сергій Чеботар.

  «Ми святкуємо видатний день в житті кожної людини, адже кожен з нас довіряє медикам найцінніше – своє життя та здоров’я, − зазначив Сергій Чеботар. – Висловлюю подяку та вклоняюся за Ваш безцінний труд. Ми вдячні Вам за десятки тисяч вилікуваних та врятованих людей. В тому числі і за спасіння хворих та поранених працівників органів внутрішніх справ. Саме завдяки професійній та самовідданій роботі лікарів, Міністерство внутрішніх справ є боєздатним та готове нести службу в такий нелегкий для країни час».

  Медичні працівники і зараз продовжують допомагати бійцям, що знаходяться на сході країни. Завдяки їх злагодженості та професійності до лав правоохоронних служб, за останні місяці, було прийнято ряд бійців, що приступили до охорони громадського спокою.

  За досягнення вагомих результатів у професійній діяльності, самовіддану плідну працю у сфері охорони здоров’я працівників органів внутрішніх справ, військовослужбовців Національної гвардії, членів їх сімей, а також з нагоди відзначення Дня медичного працівника низці співробітників було оголошено Подяку, дехто з них отримав чергові спеціальні звання.

  Також, з нагоди святкування, заступник Міністра Сергій Чеботар вручив начальникові управління медичного забезпечення та реабілітації МВС України Олегу Петрашу відзнаку МВС України «Вогнепальна зброя».

  Наприкінці, заступник Міністра ще раз побажав медикам і їхнім сім’ям здоров’я, щастя, добробуту та аби кожному з них поверталася хоча б частина того добра, тепла і слів вдячності, що вони дарують людям.