• In English
 • Напружена ситуація на Сході України не завадить проведенню економічних реформ, - Павло Шеремета
  опубліковано 13 червня 2014 року о 15:36

  Напружена ситуація, яка склалася на Сході України, не є перепоною для економічних реформ в країні. Про це заявив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета в ефірі «Радіо Свобода».

  «Такі складні обставини є непоганим часом для реформ, тому що вибору, фактично, більше вже немає. Це невдалий час для економічного зростання, і сподіватися на зростання в 2014 році практично вже не приходиться. Але, з приводу реформ, і Грузія це доводить достатньо добре, складні обставини, які є в країні, і навіть, можливо, якісь військові дії на її території, не заважають робити дії по дерегуляції й спрощенню бізнесу», - зауважив Павло Шеремета.

  На думку Міністра, під час кризи слід впроваджувати технічні закони. Він наголосив, що наразі Мінекономрозвитку пропонує Кабінету Міністрів і Верховній Раді України нові закони, які спрощують ведення бізнесу, а отже, наближають країну до європейської інтеграції.

  «Два останні закони, які прийняті, - технічні. Це Закони про стандартизацію та про метрологію, які дають змогу синхронізувати наше технічне регулювання, а це дає можливість посилити експорт. Коли втихомириться ситуація по всій території України і, в першу чергу, на Сході, я думаю, наша економіка буде значно більше і краще готова використати ті можливості, які вже дає нам мирний час», - підсумував очільник Міністерства.