• In English
 • Зелені облігації: Представники Мінфіну Нідерландів поділилися досвідом випуску бондів
  Міністерство фінансів України, опубліковано 26 березня 2021 року о 17:14

  26 березня Урядовий уповноважений з управління державним боргом Юрій Буца та Керівник відділу міжнародних фінансових проектів Катерина Єлішиєва взяли участь у вебінарі з представниками Державного казначейського агентства Нідерландів.

  Спікерами заходу були директор Державного казначейського агентства Ельвіра Ерлінгс та керівник проекту випуску зелених облігацій Ерік Лігтарт.

  Зустріч відбулась в рамках програми Міністерства Фінансів Нідерландів з підтримки групи країн, які розділяють голландські виборчі округи в МВФ, Світовому банку та ЄБРР, у зусиллях щодо реформування економіки та державного сектору. Основна увага програми зосереджена саме на управлінні державними фінансами. Експерти з Нідерландів діляться своїми найкращими практиками, які можуть допомогти досягти різних цілей у реформуванні.

  Сьогодні колеги з Державного казначейського агентства Нідерландів поділилися досвідом з випуску зелених облігацій, які вони використовують задля фінансування зеленого інвестування і стимулювання зеленого ринку капіталу. Говорили про ринок облігацій, їх випуск, емітенти, інвесторів та результати випуску на прикладі нідерландського досвіду.