• In English
  • Затверджено єдиний підхід до розрахунку розміру сум виплат експертам експертних рад Українського культурного фонду
    Міністерство культури України, опубліковано 31 жовтня 2018 року о 17:50

    Уряд затвердив Методику визначення розміру сум виплат експертам експертних рад Українського культурного фонду. Відповідний проект постанови розроблений Міністерством культури з метою єдиного підходу до розрахунку розміру сум виплат експертам за діяльність, пов’язану з проведенням конкурсного відбору проектів, реалізація яких здійснюватиметься за підтримки Українського культурного фонду.

    Розрахунок розміру виплат на розгляд однієї проектної заявки та доданих до неї матеріалів складається з витрат на такі види робіт: розгляд експертом заявки та доданих до неї матеріалів; проведення аналізу проекту на відповідність встановленим критеріям та на відповідність промоції та креативному потенціалу проекту; проведення аналізу обґрунтування економічних розрахунків проекту; підготовка узагальненого висновку за результатами оцінювання проекту.

    Розмір виплат розраховується окремо за кожною заявкою та доданими до неї матеріалами у відсотках від розміру мінімальної заробітної плати встановленої на 1 січня календарного року.