• In English
 • Арсен Аваков: Нам необхідно впровадити сучасні технології в правоохоронну систему нашої країни
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 31 жовтня 2018 року о 17:56

  Нам необхідно впровадити сучасні технології в правоохоронну систему нашої країни. Про це сьогодні, 31 жовтня, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив під час візиту на Міжнародну виставку технологій внутрішньої національної безпеки і поліцейського обладнання MILIPOL Qatar 2018. У заході також взяв участь голова Національної поліції Сергій Князєв.

  «Наша правоохоронна система потребує впровадження новітніх технологій. Наразі ми масштабуємо програму «Безпечне місто» на територію всієї держави. Вона вже працює в Маріуполі, Києві та Дніпрі. Основа її діяльності ‑ застосування сучасної інформаційно-комп’ютерної системи, яка надає можливість цілодобового моніторингу оперативної обстановки. Наші камери можуть тривалий час працювати без електрики, у нічний час та за будь-яких погодних умов», ‑ сказав Арсен Аваков.

  Голова Національної поліції Сергій Князєв зауважив, що Україна – це держава, яка має досвід у військових конфліктах та ситуаціях з підвищеними ризиками.

  «Нас не цікавить просто техніка, ми прагнемо впровадити новітні технології в правоохоронну систему нашої країни. А Катар знаходиться серед лідерів, які використовують роботів-поліцейських, керовані дрони, які фіксують оперативну обстановку. До таких норм нам треба ще працювати», ‑ зауважив він.

  Нагадаємо, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та глава Нацполіції Сергій Князєв перебувають в Державі Катар з офіційним візитом.