• In English
 • Ігор Жданов привітав ФСТ «Динамо» з 94-ю річницею
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 31 жовтня 2018 року о 17:56

  31 жовтня фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» відзначає 94-ту річницю з дня заснування. Колектив зі святом привітав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов. Він також передав слова вітань від імені очільника ФСТ, Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

  Очільник Мінмолодьспорту зауважив, що робота товариства та спортивні звершення його атлетів принесли Україні велику славу та визнання на міжнародній арені.

  «Взагалі наша політика досить проста. «Динамо» повинно існувати та надавати послуги нашій поліції, тісно співпрацювати з Нацгвардією, іншими правоохоронними органами і спецслужбами в частині спортивної підготовки поліцейських, прикордонників, працівників СБУ, адже це альфа та омега їх службової діяльності», - наголосив Ігор Жданов. Міністр також відзначив активну позицію керівництва товариства стосовно розвитку спортивної інфраструктури України.

  «Нещодавно ми були в Одесі, де вдалося зберегти базу, яка виховала десятки, сотні, тисячі професійних спортсменів. Ми не дали її приватизувати і надали статус бази олімпійського резерву, про що вже опублікована відповідна постанова Кабінету Міністрів. Окрім того, на минулому засіданні Уряду прийнято перелік баз олімпійської та паралімпійської підготовки, які звільняються від оподаткування. Багато вже зроблено по всій Україні з реконструкції та відновлення спортивної інфраструктури», - додав Ігор Жданов.

  Міністр нагородив нагрудним знаком «Знак пошани» Міністерства молоді та спорту Ольгу Черкасову. З нагоди свята відомчі відзнаки за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, сумлінну працю, професіоналізм та відданість справі отримали Петро Булава, Наталія Кухаренко, Андрій Санченко та Віктор Сазонов.

  В урочистій зустрічі також взяли учать перший заступник голови Центральної ради ФСТ«Динамо» Віктор Корж та голови регіональних представництв спортивного товариства.