• In English
 • Затверджено механізм утворення Ради з державної підтримки кінематографії
  Міністерство культури України, опубліковано 22 березня 2018 року о 14:53

  21 березня на засіданні Уряду схвалено проект постанови «Про затвердження Порядку утворення Ради з державної підтримки кінематографії», який  визначає механізм її утворення. Нормативно-правовий акт розроблено Міністерством культури України відповідно до статті 9 Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні».

  Документом передбачається утворення комісії, яка буде здійснювати на конкурсній основі відбір представників, запропонованих громадськими об’єднаннями, господарськими об’єднаннями, творчими спілками до складу Ради. До складу конкурсної комісії, яка діє на громадських засадах, входять дев’ять осіб – по одному представнику від Міністерства культури  і Державного агентства України з питань кіно та сім представників від організацій.

  Також постановою визначається процедура конкурсного відбору та строки, порядок та перелік документів, які подаються для участі в конкурсному відборі до складу Ради.

  Формування та організацію роботи конкурсної комісії забезпечує Міністерство культури України, організацію та забезпечення роботи Ради з державної підтримки кінематографії здійснює Державне агентство України з питань кіно.