• In English
 • Заступник Міністра оборони перевірив будівництво об'єктів інфраструктури на Харківщині
  Міністерство оборони України, опубліковано 08 вересня 2018 року о 18:09

  Сьогодні, 8 вересня, заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Олег Шевчук перевірив хід будівництва трьох житлових будинків та казарм поліпшеного планування для проживання військовослужбовців Збройних Сил України, які несуть службу на Харківщині.

  «Я виконую завдання Верховного Головнокомандувача ЗС України та Міністра оборони України щодо контролю за процесом виконання проекту будівництва 184 об`єктів житла для військовослужбовців ЗС України. Під час сьогоднішнього огляду було встановлено певне відставання від термінів здачі трьох будинків у експлуатацію, з метою усунення усіх недоліків завтра зранку буде проведено нараду із представниками компанії, яка виконує роботи», – підкреслив генерал-лейтенант Олег Шевчук.

  Заступник Міністра оборони України також повідомив, що сьогодні у Чугуєві було оглянуто прилеглу територію та один із підрозділів Військової служби правопорядку у ЗС України.

  «Я залишився задоволений побаченим – в умовах надзвичайно ощадливого фінансування в підрозділі спромоглися виконати охайний ремонт та навести порядок на прилеглій території, триває підготовка до зимового періоду і військовослужбовці докладають максимум власних зусиль, аби покращити матеріально-технічну базу, облаштувати належним чином місця несення служби та утримання правопорушників», – підкреслив генерал-лейтенант Олег Шевчук.